W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje Kultura i nauka

Teatr Tańca „AleToNic” poszukuje tancerek

SCK organizuje nabór uzupełniający do najmłodszej grupy teatru na sezon artystyczny 2021/2022

Kogo szukają? 

Dziewczynek w wieku 9-10 lat (roczniki 2011 i 2012), które wykazują predyspozycje taneczno-akrobatyczne oraz pasję i zapał do nauki tańca.

Dlaczego fajnie być AleToNic-ką? 

Teatr Tańca „AleToNic” istnieje od 2004 roku. Instruktorem i choreografem jest Iza Serwan. Grupa w  swoim repertuarze ma miniatury i etiudy taneczno-teatralne oraz choreografie solowe i duety, które prezentowane były na ogólnopolskich przeglądach, festiwalach i konkursach.
Zespół wielokrotnie zdobywał prestiżowe nagrody i wyróżnienia oraz uznanie jury i publiczności za osiągnięcia taneczne. 

Teatr Tańca „AleToNic” pracuje w oparciu technikę tańca współczesnego i modern. Program zajęć obejmuje również elementy akrobatyki artystycznej oraz szeroki wachlarz zajęć scenicznych. 

Zajęcia najmłodszej grupy teatru odbywają się dwa razy w tygodniu (wtorki i czwartki, godz.16:00-17:00) w Domu Kultury SCK w Mielcu. 

Jak można do nich dołączyć? 

Chętne dziewczynki w wieku 9-10 lat zapraszają do udziału w lekcji sprawdzającej predyspozycje taneczne (wymagany kostium do ćwiczeń i obuwie zmienne). 

Termin przesłuchań: 23.06.2021 roku (środa), godz.18:00, sala nr 1 Dom Kultury SCK w Mielcu, al. Niepodległości 7 

Chęć uczestnictwa w przesłuchaniach można zgłosić telefonicznie pod numerem telefonu 607 141 819 lub pisząc wiadomość na skrzynkę Teatru Tańca „AleToNic” na Facebooku.

* Zastrzegamy sobie prawo do przyjęcia do Dziecięcego Teatru Tańca „AleToNic” wybranych tancerek.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa