W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje Kultura i nauka Materiały video

Technik stylista – nowa oferta edukacyjna w Mielcu [VIDEO]

Nowy zawód w ofercie edukacyjnej na rok szkolny 2023/2024. We współpracy z firmą Eldan w Zespole Szkół im prof. J. Groszkowskiego uruchamiamy nowy zawód Technik stylista z elementami komputerowego modelowania ubioru.

Wygląd zewnętrzny jest coraz bardziej ceniony. Obserwuje się jego wpływ na życie zawodowe, dlatego zawód stylisty uważany jest za zawód przyszłości.
Odpowiada on na potrzebę klienta bycia atrakcyjnym i zadbanym poprzez wykreowanie jego nowego wizerunku. Odpowiedni zewnętrzny wizerunek jest nie do przecenienia, gdyż ma wpływ na relacje z innymi, samopoczucie, życie prywatne i zawodowe.

Stylista w swojej pracy wykorzystuje umiejętność projektowania i wykonywania kolekcji wyrobów odzieżowych, wiedzę z zakresu doboru bar, fryzur i makijażu.
W tej branży bardzo ważną rzeczą jest wiedza i umiejętność tworzenia, wykonywania kreacji, zgodnie z życzeniem klienta. Technik stylista to mistrz tworzenia wizerunku klienta.
Połączenie wszystkich tych elementów daje możliwość uzyskania kompleksowego wykształcenia odpowiadającego na potrzeby rynku pracy.

YouTube player
e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Nowa nazwa dla Basenów Odkrytych – konkurs

Wiadomości Mielec

W Radomyślu Wielkim recytowali Brzechwę

Wiadomości Mielec

Festiwal Pieśni Maryjnych [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa