W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Termin otwarcia Pływalni Smoczka uległ zmianie

W tym roku mija 10 lat użytkowania PŁYWALNI SMOCZKA

Należy przypomnieć, że została ona otwarta po półtorarocznej budowie w grudniu 2009 roku. Ze względu na naturalne zużycie obiektu w bieżącym roku letnia przerwa technologiczna na Pływalni Smoczka miała wyjątkowo trwać trzy tygodnie.

Taki plan był spowodowany zdecydowanie szerszym zakresem działań niż w latach ubiegłych. Oprócz wielu niezbędnych prac porządkowych oraz drobnych robót remontowych, których ze względu na ciągłą pracę basenu nie można wykonywać w trakcie normalnego użytkowania, wykonano generalny remont zbiorników przelewowych w maszynowni basenu.

Udało się również wymienić w dużej części instalację klimatyzacji, wykonano montaż zewnętrznych rolet, całkowicie odnowiono system informacji wizualnej – co mamy nadzieję, w znaczący sposób poprawi komfort użytkowania naszych basenów.
W bieżącym tygodniu zakończono roboty remontowe. Niestety przeprowadzone po zakończeniu prac badania bakteriologiczne wykazały w próbkach wody basenowej obecność niedozwolonych bakterii.
Konsekwencją zaistniałej sytuacji jest przeprowadzenie odpowiednich zabiegów, które doprowadzą stan wody w basenach do bezpiecznego poziomu oraz powtórnie wykonać odpowiednie badania.

W związku z tym Pływalnia Smoczka nie zostanie otwarta, tak jak zapowiadaliśmy w najbliższy poniedziałek, to jest 19.08.2019.

Za zaistniałą sytuację przepraszamy, o dokładnym terminie otwarcia basenów będziemy na bieżąco informować.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Prezentacja Zastępców Prezydenta Miasta Mielca [VIDEO]

Wiadomości Mielec

Światowy Dzień Osób Chorych na Stwardnienie Rozsiane [FOTO]

Wiadomości Mielec

Niedźwiedź pojawił się w powiecie mieleckim

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa