W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Termomodernizacja Domu Strażaka w Maliniu I

Przy wsparciu finansowym ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie zrealizowano termomodernizację Domu Strażaka w miejscowości Malinie I.

Prace polegały na dociepleniu ścian, posadzek i stropodachu wraz z modernizacją instalacji grzewczej – poprzez montaż grzejników konwekcyjnych 3 x 2000Watt oraz  1 x 500Watt. Budynek zyskał też nową elewację.

Całkowity koszt zrealizowanego zadania wraz z robotami dodatkowymi zamknął się w kwocie  110 353,21 zł. Kwota dofinansowania z WFOŚiGW wynosiła 42 245,00 zł. 

Dom Strażaka w Maliniu I był ostatnim w naszej gminie, który wymagał termomodernizacji. Takie inwestycje są niezwykle istotne i potrzebne, gdyż przyczyniają się do sprawniejszego i bardziej komfortowego funkcjonowania lokalnych społeczności, dlatego cieszę się, że udało się je przeprowadzić już we wszystkich miejscowościach – zaznacza wójt gminy Andrzej Głaz.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Nowy punkt Pakersi przy ul. Chopina 2 w Mielcu

Wiadomości Mielec

100-lecie urodzin mieszkanki Gminy Radomyśl Wielki

Wiadomości Mielec

Niedługo Leśny MiniRajd Rowerowy

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa