W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

Time For Funk! [VIDEO]

Kolektyw Przyjdź Przyjdź – Prezentuje oraz Kushayet Crew zapraszają na coroczne funkowe potupanki!
26 grudnia (DRUGI DZIEŃ ŚWIĄT)
godz. 21:00

Night Club/Hotel Polski – Biernackiego 12


WJAZD?!
15 zł /10 zł przedsprzedaż*

CZAS NA FUNK!

Imprezkę będą nakręcać dj’s:

DJ NORIZ
dj / turntablista

Zagrał setki imprez w klubach w całej Polsce, grał także w kilku europejskich miastach, takich jak: Londyn, Dublin, Amsterdam, Rotterdam, Leicester, Hradec Kralove (podczas festiwalu Hip Hop Kemp wspólnie z Quebonafide).

Koncertował z Pyskatym, Quebonafide, Borixonem, Wzgórze Ya Pa 3 i innymi polskimi raperami, a także z legendami nowojorskiego rapu – R.A. Rugged Man’em i Afu-Ra, podczas ich koncertów w Polsce.
Startował w zawodach Dj’skich ITF (International Turntable Federation), Rodec Scratch Challenge, IDA (International DJ Association) i kilku innych scratch bitwach. W 2011 roku zdobył 3 miejsce w Mistrzostwach Polski DJ’ów IDA w kategorii „Technical”.
DJ Noriz jest członkiem IDA Stage Crew, od 2008 roku bierze udział w organizacji Mistrzostw Świata DJ’ów IDA World, które rok rocznie odbywają się w Krakowie. W latach 2003-2007 angażował się w organizację Mistrzostw Polski DJ’ów ITF (International Turntable Federation).
DJ Noriz udzielił się gościnnie na 35 hiphopowych płytach, dogrywając tam swoje cut’y i skrecze (niektóre z tych płyt okryły się złotem i platyną).

Do 27 utworów z jego gościnnym udziałem zrealizowano teledyski (np. Siwers + cuty DJ Noriz „Do tej gry”: https://www.youtube.com/watch?v=yV3sGXPK8Fg, Miuosh + cuty DJ Noriz „Na zawsze”:https://www.youtube.com/watch?v=jDd7zGtrHik)
DJ Noriz w latach 2006 i 2007 prowadził warsztaty w szkole DJ-ingu Rodec Scratch College. W latach 2011-2013 prowadził audycję radiową „Rap Po Godzinach” w krakowskim Radio Radiofonia.
Jego sety są przepełnione esencją rapowego brzmienia lat 90-tych, zmixowane z nufunkowo – mashup’owym stylem, nawiązującym do oryginalnych funkowych break’ów lat 70-tych.

FB: https://www.facebook.com/djnoriz/
Insta: https://www.instagram.com/djnoriz/

TROCIAK
producent

Producent muzyczny pochodzący z Mielca, na co dzień mieszkający w Londynie, gdzie szlifuje swój warsztat, studiując produkcję muzyczną i inżynierię dźwięku w Islington Music Workshop w Londynie.
Jego początki producenckiej działalności sięgają końca lat 90-tych i programu Fast Tracker, działającym pod DOS-em.


W latach 2000 – 2005 aktywnie uczestniczył w tworzeniu mieleckiej rapowej sceny współtworząc – również jako producent – kolektywu MPD (wspólnie z Sumpt3Grosze, KO17, Noboktoby, Ganym).
Jego DJ-sety to mieszanka gatunków funk-soul-disco vs electro-house-breakbeat, z elementami rapowymi.

DJ VICUT
dj / cratedigger / bboy

DJ, wywodzący się z kultury bboyingu, dzięki któremu odkrył swoją funkową duszę. Propagator klasycznych funkowych brzmień, z zamiłowaniem i świetną ręką do crate diggingu. Swoją przygodę z gramofonami zaczynał grając funk z płyt winylowych, które wygrzebywał w antykwariatach w całej Polsce.

Propagator hiphopu. Wraz z DJ-em Kaposzem tworzy Kushayet Crew, organizując lokalnie hiphopowe imprezy. Wspólnie wydali także undergroundowy mixtape „Mixtape 1st Floor”. Jego sety przepełnione są funkiem oraz klasycznym rapem lat 90’ lub 00’.

FB: https://www.facebook.com/DjVicut/?fref=ts
Insta: https://www.instagram.com/vicut_dj/

DJ KAPOSZ
dj / producent / mc

Ma na swoim koncie kilkanaście kolaboracji (jako DJ) z raperami i producentami. Jedną z nich jest płyta Sanhedryn III Mysteryum, wyprodukowana przez Adama O.S.T.R. Ostrowskiego. Współzałożyciel studia muzycznego o nazwie „Po Godzinach” Studio (PG Studio):https://www.facebook.com/StudioPoGodzinach/?fref=ts.

Lokalnie współpracował m.in. z BzRM. Propagator hiphopu. Wraz z DJ-em Vicut’em tworzy Kushayet Crew, organizując lokalnie hiphopowe imprezy. Wspólnie wydali także undergroundowy mixtape „Mixtape 1st Floor”. Jego sety to połącznie brzmień: hiphopu, soulu, funku, jazzu oraz break’ów.

FB: https://www.facebook.com/KaposzDJ/?fref=ts

BILETY:

15 pln – przy wejściu
10 pln – przedsprzedaż*

*od 12 grudnia w punktach:
1. FotoLab Smoczka (Wolności 126 A)
2. FotoLab Pasaż (Dworcowa 4/5)
3. Bezpośrednio u organizatorów (przybicie piony gratis!) ;)

WYDARZENIE WSPIERAJĄ:

Hotel Polski
http://www.hotelpolski.pl/

Samorządowe Centrum Kultury w Mielcu
http://www.kultura.mielec.pl/

Kushayet Crew

Przyjdź Przyjdź prezentuje

PATRONAT MEDIALNY:

Korso Tygodnik Regionalny
https://www.korso.pl/

SPONSORZY:

Restauracja – Nowa Tradycja

Labolatorium i Sklepy fotograficzne – FOTO LAB http://www.fotolab.mielec.pl/

Kompleksowe usługi remontowo-budowlane – REFORMA
http://www.reforma-mielec.pl/

Centrum kserokopiarek – XEROLUX
http://xerolux.pl/

Bistro Jacek i Placek
http://jacekiplacek.mielec.pl/

Tłumaczenia – PIOTR ŁAZORKO aka Supreme Language Passion
http://www.lazorko-tlumaczenia.pl/kontakt

LED – Art
www.ledart.mielec.pl

Streetwearowa marka odzieżowa – Na Zawsze Dobra Marka
http://www.nazawszedobramarka.pl/

Serwis GSM – Roktel
http://www.roktel.net/

Studio Fryzur – BOSSMEN
http://www.bossmen.pl/

Film i Fotografia – FARAON

 

 

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa