W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec
fratelli
Image default
Informacje

To już dziś: Gongi Tybetańskie w SDK

Po długiej przerwie  w naszym mieście zagości na nowo Pani Magdalena Hermanowicz, prowadząca sesje terapeutyczne dźwiękiem , masaż misami tybetańskimi , oraz masaż relaksacyjny wibracją i da jedyny swoim rodzaju „spektakl muzyczny”, podróż do spokoju i wytchnienia .

Jeśli ktoś miał już kontakt z gongami tybetańskimi nie trzeba go przekonywać o ich zbawiennej dla duszy i ciała głębokiej relaksacji , wyciszeniu. Specjalnie skonstruowane gongi , wykonane z odpowiednich stopów metali, a jest ich aż siedem , przez wieki udoskonalane przez mnichów tybetańskich swym brzmieniem   wprowadzają każdą komórkę  ciała  w przyjemną uspokajającą wibrację.

Gong wytwarza najsilniej rezonujące dźwięki spośród znanych  instrumentów, kiedy wibruje muzyczne pogłosy można odczuć w każdej komórce ciała. Dlatego jest najchętniej używanym instrumentem do współczesnej terapii dźwiękiem, która pomaga w regulacji organizmu, wspomaga procesy zdrowienia i przez swoje właściwości jest terapią wspomagającą leczenie konwencjonalne. Udowodniono bowiem iż dźwięk jako wibracja odmładza nasz organizm, powoduje wiele pozytywnych zmian, niweluje skutki chorób, ale i wycisza i uspokaja nasz organizm co w dzisiejszych czasach działa zbawiennie.

Zapraszamy wiec serdecznie tych którzy uczestniczyli już kiedyś w naszym domu kultury w takim seansie oraz tych którzy chcieli by się osobiście przekonać o dobroczynnym wpływie dźwięków na ich ciało i umysł. Dla osób zainteresowanych mamy również specjalną propozycję. Zachęcamy do uczestnictwa w koncercie w pozycji leżącej – ta swoista kąpiel w wibracjach pozwala na osiągniecie większej niż na siedząco relaksacji i rozluźnienia, a tym samym pozwala na większą penetrację wibracji w ciele i uzyskanie optymalnych efektów terapii. Swoistego rodzaju koncert potrwa godzinę i poprzedzony będzie krótką prelekcją Pani terapeutki Magdaleny Hermanowicz.

Koncert odbędzie się w Spółdzielczym Domu Kultury w czwartek 29 czerwca o godzinie 17 : 00 Ze względu na ograniczoną ilość miejsc prosimy o wcześniejszy kontakt z organizatorem pod nr telefonu 784 195 908.

Wstęp 20 zł

 

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Prezentacja Zastępców Prezydenta Miasta Mielca [VIDEO]

Wiadomości Mielec

Światowy Dzień Osób Chorych na Stwardnienie Rozsiane [FOTO]

Wiadomości Mielec

Niedźwiedź pojawił się w powiecie mieleckim

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa