W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Sport

To już jutro: „Lepiej Grać Niż Ćpać” – Footbal Challenge

10 listopada w Szkole Podstawowej nr 11 w Mielcu, odbędzie się międzyszkolny turniej piłki halowej, będący częścią projektu pod nazwą „Lepiej Grać Niż Ćpać”.

W tym dniu uczniowie sześciu mieleckich szkół ponadgimnazjalnych zmierzą się ze sobą w walce o „Mistrzostwo Mielca”. Zespoły składać będą się z 10 zawodników (5 w polu + 5 rezerwowych) + trener (nauczyciel).

Drużyny zostaną rozlosowane na 2 grupy i grać będą w systemie każdy z każdym. Następnie najlepsze drużyny z obu grup zagrają w finale. Zespoły z drugich miejsc zagrają o 3 miejsce, a z trzecich miejsc o 5 miejsce. (Losowania grup dokonuje organizator w dniu turnieju).

Zawodnicy otrzymają koszulki meczowe od organizatorów. Muszą posiadać jedynie własne spodenki, getry i obuwie dostosowane do gry na hali oraz bramkarz we własnym zakresie strój bramkarski. Dopuszczalna gra w butach typu halówki (biała podeszwa).
Na zwycięzców turnieju czekają ATRAKCYJNE NAGRODY rzeczowe!

ALE TO NIE KONIEC!
W tym samym czasie, nie na boisku, a na trybunach mierzyć będą się ze sobą „Ultrasi”!
Każda szkoła biorąca udział w rozgrywkach posiadać będzie grupę dwudziestu osób, których zadaniem będzie stworzenie w hali niesamowitej atmosfery za pomocą specjalnie przygotowanych przyśpiewek, haseł, banerów i innych rekwizytów, za pomocą których będą dopingować swój zespół.

Ultrasi oceniani będą przez specjalnie powołaną do tego celu komisję sędziowską, która po zakończeniu rozgrywek przyzna specjalne nagrody rzeczowe dla wszystkich członków zwycięskiej grupy Ultrasów.

Oczywiście szykujemy dla Was mnóstwo niespodzianek, o których informować będziemy Was w najbliższych dniach na stronie tego wydarzenia! 😉

Organizatorzy:
International Police Association Region Mielec
Starostwo Powiatowe w Mielcu

Partnerzy:
Fundacja Klub Młodych Liderów
FKS STAL MIELEC
SPR Stal Mielec
Aviators Mielec
Extreme Fitness
Natur House
Dirty Dance Studio
Cukiernia u Borowskiej
Policja KPP Mielec
Grawerstwo.net
Miastova

Więcej na: https://www.facebook.com/events/1626466927647293/

 

0628

 

e-leclerc-mielec
Navi

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa