Slider

Tomasz Wiśniewski oraz Wiktor Kawka z kolejnymi występami w kadrze!

 

Szwedzi triumfatorami turnieju drugich reprezentacji w Płocku. Ostatniego dnia rywalizacji reprezentacja Trzech Koron pokonała Węgrów 29:25 (15:10) i zakończyła zmagania z kompletem trzech zwycięstw na swoim koncie. Z kolei Biało-czerwoni wyraźnie ulegli Norwegom 25:36 (11:19) i jako jedyni w stawce nie wywalczyli punktu. Kolejne występy w „Biało-Czerwonych” barwach zanotowali Wiktor Kawka oraz Tomasz Wiśniewski.

 

Szwecja – Norwegia 34:27 (16:10)

SZWECJA: Larsson, Cavar – Bergendahl, Morsten, Hedberg 5, Samuelsson 3, Henningsson 4, Bogojevic 2, Carlsbogard, Ehn 5, Claar 2, Jonsson 5,Ofors 2, Persson, Lindskog 3.

NORWEGIA: Kristensen, Eggen Rismark – Horgen 6, Sondena 3, Hykkerud 5, Langaas 2, Schonningsen 1, Westby 1, Moen-Nilsen, Aas Erikse 2, Blonz 3, Liaba 2, Bielenberg 2, Christiansen.

 

Polska – Węgry 23:26 (16:10)

POLSKA: Wiśniewski, Dudek, Szczecina – Pietruszko 1, Dawydzik 3, Wróbel 3, Mrozowicz 2, Pilitowski 1, Nastaj 1, Kawka, Majdziński 1, Ossowski, Rogulski 2, Prymlewicz, Siwak 3, Góralski 2, Czuwara 2, Kondratiuk 2.

WĘGRY: Rozsavolgyi, Borosz, Pasztor – Szakaly 6, Toth 4, Nagy A., Hanusz 4, Sunajko F., Torok 1, Fekete B. 2, Sunajko S. 4, Nagy S. 2, Nagy B. 1, David 1, Szeitl 1, Redai, Fuzi.

 

Węgry – Norwegia 23:26 (14:14)

WĘGRY: Rozsavolgyi, Borosz, Pasztor – Szakaly 4, Toth 2, Nagy A. 2, Hanusz, Sunajko F., Torok, Fekete B. 2, Sunajko S. 2, Nagy S. 3, Nagy B. 4, David, Szeitl 1, Redai, Fuzi 3.

NORWEGIA: Kristensen, Eggen Rismark – Horgen 1, Sondena 11, Aar, Hykkerud 3, Langaas 3, Westby 2, Aas Erikse 3, Blonz 2, Bielenberg 1.

 

Polska – Szwecja 20:30 (7:16)

POLSKA: Wiśniewski, Dudek, Szczecina – Pietruszko, Dawydzik 2, Wróbel 1, Mrozowicz 1, Pilitowski 1, Nastaj, Kawka, Majdziński 4, Ossowski 1, Rogulski 1, Prymlewicz, Siwak 1, Góralski 2, Czuwara 3, Kondratiuk 3.

SZWECJA: Larsson, Cavar – Bergendahl, Morsten, Hedberg 7, Samuelsson 6, Henningsson 2, Bogojevic 5, Carlsbogard 1, Ehn 1, Claar, Jonsson 2,Ofors 1, Persson 2, Lindskog 3.

 

Szwecja – Węgry 29:25 (15:10)

SZWECJA: Larsson, Cavar – Bergendahl 1, Morsten 4, Hedberg 4, Samuelsson 4, Henningsson 1, Bogojevic 8, Carlsbogard 2, Ehn 1, Claar, Jonsson, Ofors 1, Persson 3, Lindskog.

WĘGRY: Rozsavolgyi, Borosz, Pasztor – Szakaly, Toth, Nagy A., Hanusz, Sunajko F., Torok, Fekete B., Sunajko S., Nagy S., Nagy B., David, Szeitl, Redai, Fuzi.

 

Norwegia – Polska 36:25 (19:11)

NORWEGIA: Kristensen, Eggen Rismark – Horgen 2, Sondena 3, Aar 3, Hykkerud 7, Schonningsen 3, Langaas 5, Westby 3, Aas Erikse 5, Blonz 4, Bielenberg 1.

POLSKA: Wiśniewski, Dudek, Szczecina – Pietruszko 1, Dawydzik 2, Wróbel 1, Mrozowicz 4, Pilitowski 1, Nastaj, Kawka, Majdziński, Ossowski 1, Rogulski 2, Prymlewicz, Siwak 1, Góralski 8, Czuwara, Kondratiuk 4.

 

 

 

 

Młodzicy Młodsi z trzecim miejscem na turnieju w Bochni!

 

W sobotę i w niedzielę w Bochni rozegrano turniej w kategorii „Młodzik Młodszy”, gdzie stawili się również podopieczni Tomasza Sondeja.

Młodzi mielczanie turniej rozpoczęli w kratkę, gdyż po wygranej z zespołem Bochni I 23:13 przyszła porażka z Czwórką Libiąż 19:31.

W drugim dniu turnieju „Biało-Niebiescy” pokonali jednak MOSiR Bochnię II 36:4, a następnie okazali się lepsi od swoich rówieśników z VIVE Kielce triumfując 20:16!
Niestety w meczu o 1. miejsce młodzi adepci piłki ręcznej z Mielca opadli już sił, i to UKS Wiertmet Libusza mogła cieszyć się ze zwycięstwa.

Z meczu na mecz chłopcy zgrywają się ze sobą coraz bardziej, a turniej w Bochni pokazał, że praca jaką wykonujemy przynosi efekty. – mówi nam trener Tomasz Sondej i nie ukrywa, że każde spotkanie jest dla jego zawodników niesamowitą nauką.

Wyniki poszczególnych spotkań:
SPR Stal Mielec – UKS Czwórka Libiąż 19:31
SPR Stal Mielec – MOSiR Bochnia I 23:13
SPR Stal Mielec – VIVE Kielce 20:16
SPR Stal Mielec – MOSiR Bochnia II 36:4
SPR Stal Mielec – UKS Wiertmet Libusza 20:28

____________________________________________________________________
Informujemy, że nadal trwa nabór do klasy sportowej o profilu piłki ręcznej w Szkole Podstawowej nr 8 dla rocznika 2006 (klasa VI).
Więcej informacji u trenera Tomasza Sondeja pod numerem telefonu: 502 480 266

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Slider

Slider
Slider
Slider
Redaguj z nami…
napisz
Slider
Slider
Slider