W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Sport

Towarzysko z Azotami Puławy

Po środowej grze kontrolnej z SPR-em Tarnów podopieczni Dawida Nilssona nie mają czasu na odpoczynek, gdyż już dziś na własnym parkiecie podejmą kolejnego rywala, a będą nim Azoty Puławy.

Zespół z województwa lubelskiego w poprzedniego sezonu PGNiG Superligi z pewnością nie może zaliczyć do udanych, gdyż medal, który co roku jest celem puławian przeszedł im obok przysłowiowego nosa, nie ma się więc co dziwić, że w drużynie do której wrócił po wypożyczeniu w Mielcu Bartosz Kowalczyk pojawiło się wiele nowych twarzy.
Najistotniejsza zmiana zaszła na ławce trenerskiej, gdyż Bartosza Jureckiego zastąpił Michał Skórski, a zespół postanowili wzmocnić min. Jakub Moryń, Dawid Dawydzik, Antoni Łangowski, czy wracający do Polski Michał Szyba i Rafał Przybylski.
Dla Azotów będzie to pierwszy sparing przed nowym sezonem, zaś mielczanie inaugurację mają już za sobą, a w pierwszym meczu podczas okresu przygotowawczego zremisowali z beniaminkiem z Tarnowa 25:25.
Piątkowe spotkanie zaplanowano na godzinę 18:00. Serdecznie zapraszamy, wstęp jest bezpłatny.
SPR Stal Mielec – Azoty Puławy 26.07.2019, godz. 18:00, Hala sportowa przy ulicy Grunwaldzkiej 7

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa