W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Tradycyjne igraszki ”zdalne” w Gminie Padew Narodowa

„Każda chwila jest darem od  życia
  Od naszego spojrzenia zależy
Jaki będzie miała kolor…”

W roku bieżącym z uwagi na sytuację związaną z zagrożeniem koronawirusem COVID-19  XVIII Gminne Igraszki Mikołajkowe odbyły się zdalnie, a nie jak dotychczas w tradycyjnej formie, tj. na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej im. I. Łukasiewicza w Padwi Narodowej. 

Przypomnijmy,  że Igraszki, to gminna  impreza  kulturalno-integracyjna dla osób niepełnosprawnych  z terenu Gminy Padew Narodowa.  Co roku w imprezie bierze udział ok. 70 osób niepełnosprawnych  oraz ich opiekunowie, ponadto władze samorządowe i zaproszeni goście. Impreza ma na celu zintegrowanie osób niepełnosprawnych z terenu gminy i ich rodzin, umożliwienie im bezpośredniego wzajemnego przeżycia czasu Świąt.

W tym roku paczki z prezentami mikołajkowymi oraz życzeniami świąteczno-noworocznymi zostały rozwiezione bezpośrednio do domów osób zainteresowanych przed 6 grudnia – w ramach niespodzianki wraz z serdecznymi życzeniami.


e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Bezpłatne badania mammograficzne. Zbadaj się i zyskaj spokój !

Wiadomości Mielec

Szkoły przyjazne utalentowanym uczniom

Wiadomości Mielec

Zmiany w składzie kadry PGE FKS Stal Mielec [VIDEO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa