W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Śmiertelny wypadek w Rzochowie (Aktualizacja – nowe fakty) [FOTO, VIDEO]

Dziś w Rzochowie na ulicy Dębickiej (trasa Mielec-Dębica) kilkanaście minut po godzinie 13:00 doszło do czołowego zderzenia dwóch pojazdów – srebrnego Fiata Bravo oraz czerwonej ciężarówki z przyczepą. W wyniku wypadku śmierć na miejscu poniósł 34-letni mieszkaniec Ropczyc kierujący samochodem osobowym.

Z wstępnych ustaleń wynika, że kierujący Fiatem zjechał na przeciwległy pas ruchu wprost pod nadjeżdżający z przeciwka pojazd ciężarowy. Z relacji kierowców poruszających się tą trasą chwilę wcześniej wynika iż nieżyjący kierowca Fiata znacznie przekraczał prędkość wyprzedzając w niebezpieczny sposób samochody w sposób zagrażający bezpieczeństwu innych uczestników ruchu drogowego.

Droga była nieprzejezdna przez cały dzień do chwili wypadku. Korek jaki utworzył się w pierwszych chwilach po wypadku został jednak sprawnie usunięty poprzez organizację objazdu oraz kierowanie ruchem. W korku utknęła również kolumna rządowa z Beatą Szydło, która jechała do Mielca.

W Chwili obecnej (godzina 19:00) droga nadal jest zablokowana – dla pojazdów osobowych zorganizowano objazd przez drogi osiedla Rzochów, samochody ciężarowe i dostawcze kierowane są przez służby obwodnicą w kierunku objazdów zorganizowanych przez Kolbuszową/Niwiska

fot. WCJ, Czytelnik, OSP Tuszyma

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa