W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Tragedia na drodze w Rudzie

Policjanci pracują na miejscu tragicznego wypadku, do którego doszło dzisiaj w Rudzie na drodze relacji Radomyśl Wielki-Przecław. Kierujący mazdą zderzył się czołowo z daewoo matizem. W wypadku zginął 78-letni kierowca matiza. Droga w miejscu zdarzenia jest zablokowana. Policjanci kierują na objazdy.

Do zdarzenia doszło około godziny 9.30 w Rudzie. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 36-letni kierujący osobową mazdą wyprzedzał dwa holujące się pojazdy. Będąc ostatnim w kolumnie kilku pojazdów, nie zdążył wrócić na swój pas i zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka samochodem marki Daewoo Matiz, który uderzył w holowany pojazd.

Kierujący matizem, 78-letni mieszkaniec powiatu dębickiego mimo reanimacji zmarł. Policjanci od kierującego mazdą pobrali krew do badań.

Na miejscu zdarzenia drogowego pracuje ekipa dochodzeniowo-śledcza pod nadzorem prokuratora. Droga w miejscu zdarzenia jest zablokowana, policjanci kierują na objazdy. Utrudnienia mogą potrwać do godziny 13.30.

fot. Uwaga policja Mielec

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

1 Komentarzy

Renata 30 października 2018 (wtorek) at 12:55

Bardzo uprzejmie proszę rodzinę Pana z matiza o kontakt lub kogoś kto znal tego Pana mój-email: [email protected]

Odpowiedz

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa