W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Tragedia w Widełce

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do jakiego doszło wczoraj po południu w Widełce. Kierująca renaultem potrąciła przechodzącego przez jezdnię mężczyznę prowadzącego rower. 42-letni pieszy zginął na miejscu.

Do wypadku doszło wczoraj około godz. 17.30 w Widełce, na odcinku drogi krajowej nr 9 relacji Rzeszów – Kolbuszowa. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca renaultem clio, 65-letnia mieszkanka gminy Kolbuszowa jadąc w kierunku Kolbuszowej, potrąciła mężczyznę przechodzącego przez jezdnię, poza przejściem dla pieszych. 42-letni mieszkaniec gminy Kolbuszowa prowadził rower. Mężczyzna zmarł na miejscu. Kierująca autem osobowym nie odniosła obrażeń. Była trzeźwa.

Na miejscu wypadku pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora. Funkcjonariusze wykonali oględziny i dokumentację fotograficzną. Decyzją prokuratora ciało mężczyzny zabezpieczono do badań sekcyjnych.

Trwa wyjaśnianie szczegółowych okoliczności wypadku.

Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę. Przypominamy, że przestrzeganie przepisów ruchu drogowego, a także stosowanie się do podstawowych zasad bezpieczeństwa w znaczący sposób pomoże zwiększyć nasze bezpieczeństwo na drodze.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Szczury doprowadziły do zamknięcia budynku przedszkola

Wiadomości Mielec

Warsztaty bębniarskie na Rynku i w SCK [FOTO]

Wiadomości Mielec

„Nieme kino” w Parku Oborskich [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa