W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Tragiczny finał poszukiwań mężczyzny

Policjanci i strażacy od wczorajszego popołudnia prowadzili poszukiwania 63-letniego mieszkańca powiatu ropczycko-sędziszowskiego, który w piątek wyszedł z domu i nie powrócił.

Wczoraj do późnego wieczora mężczyzny poszukiwało kilkadziesiąt osób. Dziś, po wznowieniu poszukiwań odnaleziono jego ciało w rzece Wielopolce. W sobotę po południu ropczyccy policjanci zostali powiadomieni o zaginięciu 63-letniego mieszkańca Skrzyszowa.

Ostatni raz mężczyzna widziany był dzień wcześniej, w piątek około południa. 63-latek wyszedł z domu na spacer i nie powrócił. Policjanci wspólnie ze strażakami PSP i OSP rozpoczęli poszukiwania. W działania zaangażowanych było w sumie kilkadziesiąt osób. Na miejsce skierowano także przewodnika z psem tropiącym.

Prowadzący poszukiwania sprawdzali rejon pobliskiej rzeki Wielopolka. Do godz. 22 przeszukiwano brzeg rzeki. Późnym wieczorem działania zostały przerwane. Dziś rano, po wznowieniu poszukiwań, strażacy prowadzili je z wykorzystaniem pontonów. Przed godz. 11 poszukiwacze odnaleźli w rzece Wielopolce ciało zaginionego 63-latka i wydobyli je na brzeg.

Trwa wyjaśnianie okoliczności i przyczyn śmierci mężczyzny.

Zobacz też...

W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec: Informacje, Relacje, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia, Nowości