W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Tragiczny pożar w Lipnicy

Policjanci, wraz z prokuratorem, wyjaśniają przyczyny i okoliczności wczorajszego pożaru, do którego doszło w Lipnicy. Podczas akcji gaśniczej strażacy ujawnili znajdujące się w domu zwłoki mężczyzny. W sprawie trwają dalsze czynności.

W poniedziałek około godz. 14, dyżurny jednostki został powiadomiony o pożarze domu jednorodzinnego w Lipnicy, gmina Dzikowiec. Z przekazanych przez strażaków informacji wynikało, że podczas akcji gaśniczej, w jednym z pomieszczeń, ujawnili zwłoki mężczyzny. Na miejsce pojechała grupa dochodzeniowo-śledcza wraz z prokuratorem. Jak ustalili policjanci, w domu, w którym wybuchł pożar, mieszka starsza kobieta wraz z 49-letnim synem. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kobieta zdążyła opuścić dom zanim pożar się rozprzestrzenił.

Policjanci wykonali oględziny miejsca zdarzenia i dokumentację fotograficzną. Decyzją prokuratora ciało mężczyzny zabezpieczono do badań sekcyjnych. Aby potwierdzić tożamość mężczyzny będą wymagane dodatkowe badania. W sprawie trwają dalsze czynności.

Zobacz też...

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa