W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Tragiczny wypadek obywatelki Ukrainy w Górze Motycznej

Policjanci, pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają okoliczności tragicznego zdarzenia drogowego, do którego doszło w piątek w Górze Motycznej.

Kierujący ciężarowym dafem zderzył się z peugeotem. W wyniku zderzenia śmierć na miejscu poniosła 67-letnia kobieta, obywatelka Ukrainy.

Do zdarzenia doszło piątek około godz. 17.30 w Górze Motycznej. Jak ustalili wstępnie interweniujący na miejscu policjanci, kierujący ciężarowym dafem wpadł w poślizg, stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na przeciwny pas jezdni, doprowadzając do zderzenia z jadącym z naprzeciwka peugeotem. W wyniku doznanych obrażeń poniosła śmierć na miejscu pasażerka peugeota, 67-letnia obywatelka Ukrainy. Kierujący osobówką 46-letni ukrainiec został przewieziony do dębickiego szpitala. Kierowca ciężarówki, 30-letni mieszkaniec Rzeszowa nie ucierpiał w zdarzeniu. 

Zabezpieczony przez policjantów materiał dowodowy pozwoli na szczegółowe wyjaśnienie okoliczności tego tragicznego w skutkach wypadku. Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Dębicy.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Bezpłatne badania mammograficzne. Zbadaj się i zyskaj spokój !

Wiadomości Mielec

Szkoły przyjazne utalentowanym uczniom

Wiadomości Mielec

Zmiany w składzie kadry PGE FKS Stal Mielec [VIDEO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa