W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Tragiczny wypadek w Rudzie – AKTUALIZACJA [FOTO]

Dziś około godziny 17:00 w miejscowości Ruda doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Samochód osobowy Toyota Picnic zjechał na przeciwległy pas, a następnie uszkadzając dwa pojazdy, uderzył w betonowy mostek i zapalił się.

Pojazdem podróżowało trzech 18-latków. Świadkowie zdarzenia nie mogli wyciągnąć uczestników wypadku z pojazdu ponieważ chłopcy byli zakleszczeni, zajęli się więc gaszeniem płonącego wraku. Pasażera siedzącego z tyłu wyciągnął z samochodu właściciel posesji przy której miał miejsce tragiczny wypadek.

Strażacy po dotarciu na miejsce odcinając dach pojazdu wyciągnęli obu chłopców siedzących z przodu pojazdu – niestety kierowca pojazdu po półgodzinnej reanimacji zmarł. Pozostali młodzi pasażerowie w stanie ciężkim zostali odwiezieni do szpitala. Chłopcy są mieszkańcami powiatu mieleckiego.

Obecnie droga relacji Radomyśl Wielki – Przecław jest zablokowana. Na miejscu pracują trzy zastępy straży pożarnej, policja i technicy kryminalistyki którzy wraz z prokuratorem dokonują oględzin miejsca zdarzenia

AKTUALIZACJA: Jak informuje rzecznik prasowy mieleckiej policji, obaj ranni chłopcy znajdują się w mieleckim szpitalu. Jeden z nich (podróżujący z przodu) jest w stanie w stanie krytycznym. Pasażer który siedział z tylu jest w lepszym stanie, przytomny.

Na miejscu pracowała ekipa dochodzeniowo-śledcza pod nadzorem prokuratora. Oględziny wykonane przez technika kryminalistyki oraz dokumentacja fotograficzna posłużą do odtworzenia przebiegu zdarzenia i pomogą w ustaleniu przyczyn i okoliczności wypadku.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Pijany wjechał oplem pod pociąg

Wiadomości Mielec

Dachowanie bmw w Padwi Narodowej

Wiadomości Mielec

Kolejny wypadek na obwodnicy Mielca

Wiadomości Mielec

1 Komentarz

Ola 29 października 2019 (wtorek) at 10:00

W przypadku śmiertelnego zdarzenia komunikacyjnego należy pamiętać, iż poszkodowanym oraz rodzinie zmarłego należy się odszkodowanie czy zadośćuczynienie z polisy OC sprawcy zdarzenia. Polecam skontaktować się z kancelarią odszkodowawczą automobile expert, która pomoże poszkodowanym oraz rodzinie ubiegać się o wszystkie przewidziane prawem świadczenia. Dla zainteresowanych podaję numer telefonu 533-200-004.

Odpowiedz

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa