W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Informacje Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Tragiczny wypadek w Widełce

Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło w poniedziałek wieczorem, w Widełce. W wyniku zderzenia samochodu osobowego z samochodem ciężarowym, ranna została pasażerka osobówki. 79-latka trafiła do szpitala. Niestety jej życia nie udało się uratować.

W poniedziałek około godz. 17, dyżurny policji został powiadomiony o wypadku, do jakiego doszło w Widełce, na drodze krajowej nr 9. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący citroenem, 59-letni mieszkaniec powiatu tarnobrzeskiego, jadąc w kierunku Kolbuszowej, zjechał na przeciwległy pas jezdni i zderzył się z jadącym w przeciwnym kierunku ciężarowym volvo. W wyniku zderzenia 79-letnia mieszkanka powiatu tarnobrzeskiego – pasażerka citroena, trafiła do szpitala. Niestety jej życia nie udało się uratować.

Druga z pasażerek podróżująca osobówką, a także kierowca citroena i 54-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego, który kierował volvo nie odnieśli obrażeń. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że obydwaj kierowcy byli trzeźwi.

Na miejscu wypadku pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza. Policjanci zabezpieczyli ślady i wykonali oględziny miejsca zdarzenia i pojazdów.

Trwa wyjaśnianie szczegółowych okoliczności zdarzenia.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Festyn Parafialny na Osiedlu Lotników – Rodzinnie u Ducha

Wiadomości Mielec

Szkoły w województwie podkarpackim z najzdolniejszymi uczniami

Wiadomości Mielec

Tragedia w Książnicach

Wiadomości Mielec

1 Komentarz

Dawid 24 listopada 2021 (środa) at 23:02

Proszę rodzinę osoby zmarłej o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dawid 579925890

Odpowiedz

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa