W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje Sport

Transfer Handball Stal Mielec

Duże wzmocnienie Handball Stali Mielec! Po dziewięciu latach do klubu wraca Adam Babicz. Doświadczony środkowy rozgrywający przychodzi do Mielca z Piotrkowianina Piotrków Trybunalski.

Adam Babicz to współtwórca największych sukcesów Stali Mielec po reaktywacji klubu w 1997 roku. Rozgrywający był jednym z najważniejszych elementów drużyny Ryszarda Skutnika, która w sezonie 2011/12 sięgnęła po brązowy medal PGNiG Superligi.

Dla Babicza było to trzecie takie osiągnięcie w karierze. Wcześniej, w barwach Zagłębia Lubin, zdobył brązowy medal (sezon 2005/2006) oraz srebrny medal w sezonie 2007/2008.

Adam Babicz w Stali spędził łącznie sześć sezonów. Najpierw w Mielcu pojawił się na rok w sezonie 2006/2007, a następnie po dwunastu miesiącach spędzonych w Zagłębiu Lubin wrócił do Stali, w której grał już nieprzerwanie przez kolejnych pięć lat. Zdobył dla naszej drużyny łącznie 665 ligowych bramek. W 2013 roku zdecydował się na odejście do rosnących w siłę Azotów Puławy.

Po roku spędzonym w Puławach przeniósł się do Chrobrego Głogów, w którym grał nieprzerwanie do 2021 roku. W sezonie 2021/22 był zawodnikiem Piotrkowianina Piotrków Trybunalski. Dla tej drużyny rzucił 77 goli oraz zaliczył 72 asysty. Łącznie w PGNiG Superlidze występował przez 16 lat i zdobył ponad 1000 bramek.

Adam, witamy w Mielcu i życzymy powodzenia!

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa