W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Sport Wywiady

Trener Włodzimierz Gąsior przedłuża kontrakt z PGE FKS Stali Mielec [VIDEO]

Włodzimierz Gąsior pozostaje trenerem PGE FKS Stali Mielec. Szkoleniowiec podpisał roczny kontrakt z klubem.

Trener Włodzimierz Gąsior poprowadził PGE FKS Stal Mielec w ostatnich siedmiu spotkaniach poprzedniego sezonu. Drużyna pod jego wodzą grała dobrze, zdobyła 9 punktów i zapewniła sobie utrzymanie w PKO BP Ekstraklasie.

Jestem szczęśliwy, że mój klub – FKS Stal Mielec – utrzymał się w Ekstraklasie, że drużyna, która uczestniczyła w tym sezonie zrobiła wszystko, żeby utrzymać klub w najwyższej klasie rozgrywkowej. To jest zasługa w dużej mierze zawodników, bo oni są bezpośrednimi wykonawcami i oni zdobyli utrzymanie – podkreśla trener Włodzimierz Gąsior.

Nowy kontrakt trenera został podpisany na rok. – Mam nadzieję, że będzie to sezon nie o utrzymanie w lidze, ale będzie to sezon przede wszystkim progresji zespołu i z meczu na mecz będziemy chcieli grać jak najlepszą piłkę – mówi nasz szkoleniowiec.

Chcemy przyciągnąć na stadion kibiców. Należy im się to po prawie całym sezonie, w którym mogli nas dopingować jedynie przed telewizorami. Dlatego zrobimy wszystko, żeby w nowym sezonie kibice byli z nas dumni i żeby czerpali radość z naszej gry – dodał trener.

Drużyna pod wodzą trenera Włodzimierza Gąsiora powróci do treningów 14 czerwca.

Stalmielec.com

YouTube player
e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Dni Wampierzowa w tym roku intensywnie Powitały Lato [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

PZL Mielec nadal sponsorem Klubu FKS Stal Mielec S.A.

Wiadomości Mielec

W szpitalu fotele do kangurowania i karmienia noworodków od WOŚP [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa