W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Sport

Trenerzy z Mielca grali na Słowacji

Do częstych występów podopiecznych Akademii Piłkarskie Nadzieje Mielec zdążyliśmy się już przyzwyczaić. Od kilku już lat raz w roku w zawodach trenerów o randze międzynarodowej biorą też szkoleniowcy i seniorzy tego mieleckiego klubu.

Tym razem gospodarzem zawodów było słowackie miasto Snina. Do rywalizacji przystąpiło osiem ekip: Snina, Hummene, Madzilaborce i Vranov n/Toplu ze Słowacji, ukraińskie Użgorod i Velkyj Bereznyj oraz z Polski – Mielec i Kolbuszowa.
Po raz trzeci z rzędu najlepsi okazali się zawodnicy ze Sniny przed ekipą z Medzilaborców, nasi uplasowali się tuż za podium.


Zawody oprócz sportowego, miały także aspekt integracyjny. Trenerzy wymieniali się swoimi spostrzeżeniami na temat pracy z młodzieżą, oraz uzgadniali plany turniejowe na najbliższe miesiące.

skład APPN: Wiesław Bożek, Roman Kowalik, Jacek Juwa, Martin Radoń, Paweł Mrozik, Jacek Cyganowski, Jakub Zegarliński, Łukasz Szaja

 

 

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Konkurs – Baw się z nam [FOTO]

Wiadomości Mielec

SP 6 Mielec – 11 drużyną w Polsce

Wiadomości Mielec

Otwarte Mistrzostwa Podkarpacia Oyama Karate

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa