W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Materiały promocyjne

Trwa nabór do Medycznej Szkoły Policealnej w Mielcu – dawnego Liceum Medycznego

Medyczna Szkoła Policealna w Mielcu przy ul. Kościuszki 7 jest jedyną publiczną, całkowicie bezpłatną szkołą, kształcącą  słuchaczy od 1962 r. Obecnie kształcimy w zawodach  z branży opieki zdrowotnej, pomocy społecznej i fryzjersko-kosmetycznej.

Na rok szkolny 2021/2022 proponujemy naukę na kierunkach: Technik farmaceutyczny, Technik masażysta, Technik usług kosmetycznych, Technik sterylizacji medycznej, Opiekunka dziecięca, Opiekun medyczny. Nauka odbywa się w systemie dziennym, stacjonarnym lub zaocznym. Poniżej przedstawiamy nasze materiały reklamowe:

Naszym słuchaczom zapewniamy naukę w doskonale wyposażonych pracowniach mieszczących się w budynku szkoły, fachową , doświadczoną kadrę nauczycieli, możliwość indywidualnego rozwoju, dodatkowe zajęcia wzbogacające wiedzę i umiejętności zawodowe, stypendium za wyniki w nauce.

Szkoła organizuje praktyczną naukę zawodu – zajęcia praktyczne i praktykę zawodową w placówkach, z którymi współpracujemy od lat, pod opieką fachowej kadry.

W zależności od potrzeb, oczekiwań słuchaczy  oferujemy kształcenie w formach pozaszkolnych w ramach organizowanych kursów kwalifikacji zawodowych, umiejętności zawodowych i innych.

Nasi słuchacze w 100 % przystępują do egzaminów zawodowych i zdają je, osiągając wysokie wyniki. 

Absolwenci naszej szkoły stanowią kadrę placówek opieki zdrowotnej, pomocy społecznej, aptek, salonów i gabinetów kosmetycznych, żłobków Mielca, Polski, Europy i świata.

Więcej informacji:

Telefon 175863496,

E–mail: [email protected]

Strona internetowa: www.medyk.mielec.in

e-leclerc-mielec
Navi

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa