W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

Trwa remont Przychodni Zdrowia w Przecławiu

Starostwo Powiatowe w Mielcu jest w trackie realizacji inwestycji dotyczącej  termomodernizacji budynku Przychodni Zdrowia w Przecławiu.

– Jako Powiat Mielecki otrzymaliśmy  dotację z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej na realizację zadania pn. „ Termomodernizacja budynku Przychodni Zdrowia w Przecławiu wraz z budową instalacji gazowej i kotłowni”. Dzięki temu wizerunek i funkcjonalność tego budynku w końcu zostaną poprawione – mówi starosta Powiatu Mieleckiego Zbigniew Tymuła.

W ramach prac termomodernizacyjnych wykonane zostanie: docieplenie ścian
i stropu oraz wymiana okien i drzwi; budowa instalacji gazowej wraz z przebudową kotłowni; remont schodów zewnętrznych; montaż instalacji odgromowej budynku.

Roboty budowlane, których zakończenie przewidziane jest na koniec października, prowadzone są w obiekcie czynnym.  Całkowity ich koszt to 286 522, 53 zł. Wykonawcą wyłonionym w drodze przetargowej została Firma Budowlana „GUŹDA”.

 

43178174

Zobacz też...

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa