W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

Trwają przygotowania do remontu sali sportowej nr 1 Zespołu Szkół Technicznych w Mielcu

  Starostwo Powiatowe w Mielcu już wkrótce przeprowadzi remont sali sportowej nr 1 Zespołu Szkół Technicznych w Mielcu.

Nadgryziona zębem czasu sala sportowa w ZST już niedługo zmieni swoje oblicze.

W planach starostwa jest remont sali sportowej nr 1 w Zespole Szkół Technicznych w Mielcu polegający na wymianie instalacji oświetlenia w pawilonie sportowym ZST- etap I dotyczący sali sportowej nr 1 oraz malowaniu ścian, sufitu i konstrukcji stalowej dachu sali sportowej nr 1.

 

 

Prace remontowe mają objąć: demontaż istniejącej instalacji elektrycznej; montaż instalacji oświetlenia podstawowego i awaryjnego; montaż instalacji gniazd i wypustów; malowanie ścian, sufitu i konstrukcji stalowej dachu i elementów metalowych; czyszczenie i malowanie elementów drewnianych tj. ławki, osłony na grzejniki, cokoły przypodłogowe; demontaż starej siatki ochronnej sufitu; montaż siatki ochronnej sufitu oraz wykonanie zabudowy z blachy na wysokości około 8,5 m pomiędzy salą a holem.

 

– Zależy nam, aby wszystkie szkoły miały odpowiednie zaplecze sportowe. Kilka miesięcy temu zakończyliśmy remont sali gimnastycznej w II Liceum Ogólnokształcącym.

W ubiegłym roku przeprowadziliśmy kompleksowe zagospodarowanie obiektów sportowych przy I LO. Teraz czas na ZST.  Mamy plany także co do pozostałych naszych palcówek oświatowych – mówi starosta Powiatu Mieleckiego Zbigniew Tymuła.

Starostwo rozstrzygnęło już przetarg, który wyłonił wykonawcę prac remontowych. Jest nim firma Termobud, która koszt inwestycji wyceniła na kwotę 154 212,69 zł. Wykonawca ma 42 dni na zakończenie remontu.

 

IMG_0043

 

IMG_0047

 

Zobacz też...

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa