W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Trzeźwy poranek – akcja mieleckiej policji

Od wczorajszego poranku, mieleccy policjanci prowadzili działania „Trzeźwy poranek”. Wzmożone kontrole drogowe odbywały się na terenie całego powiatu. Głównym celem kontroli było sprawdzenie stanu trzeźwości kierujących pojazdami. Funkcjonariusze skontrolowali trzeźwość ponad 850 kierowców.

Podczas działań policjanci zatrzymali 2 kierowców, którzy wsiedli za kierownicę po alkoholu. Tuż przed godz. 6, funkcjonariusze zatrzymali 26-letniego kierowcę volvo, który w wydychanym powietrzu miał 0,2 promila alkoholu. Młody mężczyzna odpowie przed sądem za popełnione wykroczenie.

W Chorzelowie przed godz. 7, policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego chryslerem. Urządzenie do badania trzeźwości wykazało w organizmie 26-latka ponad 1,5 promila alkoholu.

Obaj kierowcy, którzy wsiedli za kierownicę po alkoholu stracili prawa jazdy. Wobec nietrzeźwych kierowców zostanął wszczęte postępowania o wykroczenie i przestępstwo, które swój finał znajdą w sądzie.

Podczas działań policjanci ujawnili również kierującego, który nie stosował się do wyroku sądu o zatrzymaniu uprawnień do kierowania pojazdami. W ramach akcji, na drogach powiatu mieleckiego, policjanci przebadali na zawartość alkoholu łącznie ponad 850 kierujących.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa