W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

Trzeźwy poranek – kontrole policji

Dziś od rana, mieleccy policjanci prowadzili działania „Trzeźwy poranek”. Wzmożone kontrole drogowe odbywały się na terenie całego powiatu. Głównym celem kontroli było sprawdzenie stanu trzeźwości kierujących pojazdami. Funkcjonariusze skontrolowali trzeźwość 870 kierujących.

Podczas działań policjanci zatrzymali 3 nietrzeźwych kierujących. W Czerminie tuż po godz. 6, funkcjonariusze zatrzymali do kontroli drogowej kierującego oplem vectrą, który prowadził mając ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Również w Czerminie, po godz. 7, policjanci zatrzymali kierującego peugeotem, który znajdował się w stanie po użyciu alkoholu, podobnie jak kierujący seatem, zatrzymany na ulicy Kolejowej w Przecławiu.

Wszyscy kierowcy, którzy wsiedli za kierownicę nietrzeźwi stracili prawa jazdy. Wobec nietrzeźwych kierowców zostanie wszczęte postępowanie o przestępstwo lub wykroczenie, które swój finał znajdzie w sądzie.

W ramach akcji, na drogach powiatu mieleckiego, policjanci przebadali na zawartość alkoholu łącznie 870 kierujących.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa