W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Imprezy masowe i koncerty

Trzy festyny plenerowe z Samorządowymi radami osiedla i UM

Samorządowe Rady Osiedli ,Mielecka Spółdzielnia Mieszkaniowa w Mielcu i Spółdzielczy Dom Kultury zapraszają na osiedlowe trzy festyny plenerowe: „ WITAJ SZKOŁO”…

Mnóstwo konkursów – oczywiście z nagrodami, dobra zabawa i wspaniała atmosfera. Zapraszamy, na wesoło pożegnamy wakacje i rozpoczniemy nowy rok szkolny.


Festyny odbędą się na naszych trzech osiedlach; na osiedlu Szafera, Lotników i Kopernika.
W dniu 29 sierpnia – środa – od godziny 16: 00 odbędzie się pierwszy festyn zabawowy na osiedlu Szafera, ul. Botaniczna 1 , na placu przy Filii nr II.
Kolejny festyn odbędzie się w dniu 3o sierpnia – czwartek – od godziny 16: 00 na osiedlu Lotników , na placu zabaw przy naszej Filii nr I, przy ul. Bajana 20 A.
Ostatni wspólny festyn, na jaki chcieliśmy zaprosić wszystkie dzieci młodzież odbędzie się w dniu 31 sierpnia – piątek – również od godziny 16: 00 na osiedlu Kopernika ul. Kusocińskiego 13 A na placu zabaw za Spółdzielczym Domem Kultury.
Na festynach instruktorzy Spółdzielczego Domu Kultury przedstawią ofertę programową na zajęcia w SDK i Filiach na właśnie rozpoczynający się rok szkolny.
Dla uczestników przygotowaliśmy wiele atrakcji; mnóstwo konkursów z nagrodami w postaci przyborów szkolnych i oczywiście słodyczy ufundowanych przez Urząd Miasta Mielca, Samorządowe Rady Osiedli Lotników, Szafera i Kopernika oraz Spółdzielczy Dom Kultury Mieleckiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Mielcu. Serdecznie zapraszamy.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa