W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Sport

Trzy medale zapaśników

Z trzema medalami wrócili radomyscy zapaśnicy z 29. Ogólnopolskiego Turnieju Zapaśniczego im. Władysława Ruska w stylu klasycznym kadetów, młodzików i dzieci o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice.

 W zawodach, które 16 kwietnia odbyły się w Myślenicach, uczestniczyło blisko 90 zawodników w wieku od 9 do 17 lat z 12 klubów sportowych z województw śląskiego, lubelskiego, małopolskiego, mazowieckiego, podlaskiego i podkarpackiego.

Gminę Radomyśl Wielki reprezentowało czterech zawodników: trzech uczniów radomyskiej podstawówki i jeden gimnazjum, których zrzesza K.S. „Radomyślanka”. – Nasi atleci spisali się znakomicie. Po zaciętych i widowiskowych walkach trzej zawodnicy wrócili z turnieju z medalami, co jest niewątpliwie dużym sukcesem na tak mocno obsadzonym turnieju – mówi trener Wojciech Bartkowicz.

Złote medale w swoich kategoriach wiekowych i wagowych wywalczyli: Daniel Ziobroń (35kg) i Maciej Stachowicz (42kg). Z kolei Mikołaj Humaj (76kg) zdobył medal brązowy, a Jakub Wilaszek (58kg) otarł się o podium zajmując ostatecznie czwarte miejsce.

Organizatorami turnieju byli: Urząd Miasta i Gminy Myślenice, Starostwo Powiatowe w Myślenicach, Małopolski Związek Zapaśniczy oraz Klub Sportowy „Dalin” Myślenice. Celem imprezy było uczczenie pamięci założyciela sekcji zapaśniczej Władysława Ruska i popularyzacji zapasów.

 

35812

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

1939 darmowych voucherów na mecz Stali Mielec z Widzewem Łódź

Młodzi Mielczanie na Mistrzostwach Polski Shorin Ryu Karate i Kobudo [FOTO]

Wiadomości Mielec

Dwa zwycięstwa w meczach o 9 miejsce w tabeli. Volley Wrocław – ITA Tools Stal Mielec 1:3 [VIDEO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa