W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Przestępstwa, skandale, afery

Trzy miesiące za rozboje i włamania

Najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie 35-letni mieszkaniec Mielca. Policjanci ustalili, że dopuścił się on między innymi rozboju, uszkodzenia mienia oraz włamał się do mieszkania. 35-latek usłyszał na razie sześć zarzutów.

Mieleccy policjanci pracowali nad ustaleniem sprawcy kilku przestępstw, do których doszło w ostatnim czasie na terenie miasta. Funkcjonariusze gromadzili materiał dowodowy, ustalali świadków, sprawdzali nagrania monitoringu oraz analizowali zebrane przez technika ślady. Ich praca pozwoliła na wytypowanie i zatrzymania podejrzanego. To 35-letni mieszkaniec Mielca.

Mężczyzna podejrzany jest o rozbój, uszkodzenie mienia i włamanie. W toku prowadzonych czynności policjanci ustalili, że 15 marca br., podejrzany pobił mężczyznę, po czym zabrał swojej ofierze telefon komórkowy oraz okulary korekcyjne. Uszkodził także samochód pokrzywdzonego, odrywając klamkę drzwi, rysując maskę i zderzak oraz klapę bagażnika osobowego nissana. Policjanci ustalili również, że 35-latek kilka dni wcześniej włamał się do mieszkania przy ulicy Raciborskiego w Mielcu, skąd zabrał telefon, pieniądze, biżuterię, perfumy oraz mały sprzęt RTV. Mężczyzna ukradł także z mieszkania rasowego psa.

Właściciel wycenił straty powstałe w wyniku włamania na kwotę ponad 20 tysięcy złotych. Okazało się, że mężczyzna zeznawał nieprawdę, gdy był przesłuchiwany w charakterze świadka w innych sprawach. Podejrzany odpowie również za jazdę motocyklem, mimo zakazu sądowego oraz za posiadanie narkotyków. Zatrzymanemu mężczyźnie przedstawiono na razie 6 zarzutów. Na wniosek Prokuratury Rejonowej w Mielcu podejrzany decyzją sądu najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

Za popełnione przestępstwa grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności.

W sprawie trwają dalsze czynności.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Bijatyka w rejonie Górki Cyranowskiej

Wiadomości Mielec

Trafili za kraty za posiadanie środków odurzających

Wiadomości Mielec

Nietrzeźwi rowerzyści ukarani wysokimi mandatami

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa