Informacje Materiały video Sport

Trzynaście minut zdecydowało o porażce. Zagłębie Lubin – PGE FKS Stal Mielec 3 : 1 [VIDEO]

Dzisiejszy mecz pokazał, że dobra gra ofensywna drużyny to za mało, żeby odnieść sukces. Ważny mecz dla obu drużyn pokazał, że udany rewanż gospodarzy pozwolił im z optymizmem patrzeć na końcowe mecze rozgrywek w walce w strefie spadkowej.

Stal czekają trudne spotkania a dno tabeli tuż, tuż.

Dzisiejszy mecz rozpoczęły groźne ataki zawodników Stali Mielec. Nieuznana bramka, odwołany karny nie zatrzymały mielczan, w 56 minucie Zawada wbił wreszcie piłkę do siatki i drużyna osiągnęła upragnione prowadzenie. Jednak nastąpiło 13 minut, które zaowocowały 3 bramkami dla Lubina i to podcięło skrzydła Stali, która już nie potrafiła nawiązać walki.

Niepotrzebna interwencja Strączka poza polem karnym zniweczyła jego świetne interwencję w dzisiejszym meczu.

Wprowadzone zmiany nie wpłynęły na poprawę gry i do końca meczu to Zagłębie Lubin kontrolował mecz i odniósł zwycięstwo.

Czy czeka nas stres, walki o utrzymanie, jak w tamtym roku?