W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

Turniej charytatywny z udziałem policjantów

Drużyna mieleckich funkcjonariuszy wzięła udział w turnieju charytatywnym piłki nożnej „Rodzina zawsze razem” w Czerminie. Turniej odbył się w ramach festynu rodzinnego organizowanego przez Gminny Ośrodek Kultury w Czerminie.

Niezwykle miła i rodzinna atmosfera towarzyszyła wczoraj podczas turnieju charytatywnego, w którym wzięli udział mieleccy policjanci. Turniej zorganizowany był przez Gminny Ośrodek Kultury w Czerminie oraz Gimnazjum w Czerminie. Turniej piłki nożnej odbywał się w ramach festynu rodzinnego, na których nie zabrakło atrakcji zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Na prośbę księdza Tomasza Biernat z Parafii Św. Klemensa w Czermnie mieleccy funkcjonariusze stworzyli drużynę, na czele której stanął Komendant Powiatowy Policji w Mielcu nadkom. Jacek Juwa.

 

 

Policjanci w turnieju zajęli pierwsze miejsce spośród sześciu drużyn, które reprezentowały inne instytucje. Wynik jednak nie jest istotny ponieważ sukcesem jest zorganizowana podczas turnieju zbiórka pieniędzy, które zostaną przeznaczone na wakacje dla dzieci i młodzieży z gminy Czermin.

KPP Urszula Chmura

 

 

 

Zobacz też...