W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Galerie Informacje Sport

Turniej „Enea Cup” w Radomyślu Wielkim [FOTO]

W Radomyślu Wielkim odbył się drugi turniej tegorocznej edycji Regionalnej Ligi Młodzieżowej „Enea Cup”. Przepustkę do wielkiego finału uzyskały drużyny z Malinia, które triumfowały w obu kategoriach wiekowych.

Zmagania drugiego turnieju „Enea Cup” 2022 odbyły się na obiektach sportowych Szkoły Podstawowej w Radomyślu Wielkim. Korzystając z wiosennej pogody rywalizacja w kategorii klas 4-6 odbyła się na boisku zewnętrznym, a kategoria starsza (klasy 7-8) grała w hali sportowej.

Kategoria 4-6 została zdominowana przez bardzo dobrze dysponowaną drużynę reprezentującą Szkołę Podstawową w Maliniu. Ten zespół wysoko wygrał zarówno z drużyną z Rudy jak i z Radomyślem Wielkim i tym samym wygrał turniej. Drugie miejsce zajął Radomyśl Wielki.

Szkoła Podstawowa w Maliniu triumfowała także w kategorii starszej. Na drugim miejscu uplasowali się gospodarze z Radomyśla Wielkiego, na trzecim była Ruda, a na czwartym miejscu turniej zakończyła Radgoszcz.

Po turnieju wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni pamiątkowymi dyplomami. Dziękujemy firmie „Raj” z Mielca za wydruk dyplomów.

Regionalna Liga Młodzieżowa „Enea Cup” to zawody, które na stałe wpisały się do kalendarza sportowego, od początku wspierane są przez Eneę Elektrownię Połaniec. Organizatorem przedsięwzięcia jest klub piłki ręcznej Handball Stal Mielec, a biorą w nim udział uczniowie ze szkół podstawowych z województw podkarpackiego, świętokrzyskiego i małopolskiego.

Wyniki:
kat. klasy 4-6:
Ruda – Radomyśl Wielki 5:9
Malinie – Ruda 20:2
Radomyśl Wielki – Malinie 4:12

kat. klasy 7-8:
Ruda – Radomyśl Wielki 5:10
Malinie – Radgoszcz 19:5
Ruda – Malinie 9:15
Radomyśl Wielki – Radgoszcz 20:2
Ruda – Radgoszcz 4:4 (k. 1:0)
Radomyśl Wielki – Malinie 12:15

Klasyfikacja końcowa:
kat. klasy 4-6:
1. Malinie 6 pkt 32-6
2. Radomyśl Wielki 3 pkt 13-17

kat. klasy 7-8:
1. Malinie 9 pkt 49-26
2. Radomyśl Wielki 6 pkt 42-22
3. Ruda 2 pkt 18-29
4. Radgoszcz 1 pkt 11-43

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Sukces Karoliny uczennicy z Padwi Narodowej

Wiadomości Mielec

Potrącenie rowerzystki na ul. P. Skargi w Mielcu

Wiadomości Mielec

Koncert Wiosenny Mieleckiej Orkiestry Symfonicznej

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa