W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Galerie Imprezy masowe i koncerty Informacje

Turniej Mieleckiego Gryfa dla Limanowej [FOTO]

Takiego turnieju Stadion Miejski przy Solskiego 1 w swojej historii jeszcze nie gościł. W ostatni weekend roku szkolnego do Mielca zjechało 32 drużyny z całej Polski, od Szczecina przez Bydgoszcz, aż po Rabkę, oraz Słowacji i Ukrainy.

W drugiej edycji Turnieju Gryfa o Puchar Prezydenta Jacka Wiśniewskiego do rywalizacji stanęły drużyny z rocznika 2013. Gospodarze czyli AP Piłkarskie Nadzieje do boju wystawili dwie ekipy, w turnieju zagrał też drugi mielecki klub UKS SMS Mielec.
Po dwudniowych zmaganiach na czterech boiskach w bardzo dobrych warunkach atmosferycznych najlepszą drużyną turnieju okazała się ekipa z Limanowej, oprócz niej na podium stanęły jeszcze kolejno: Stal Rzeszów i Team Gorlice. Mieleckie drużyny uplasowały się na dalszych miejscach. Organizatorzy zadbali, aby żaden z piłkarzy nie wyjechał z Mielca z pustymi rękami. Każda drużyna została nagrodzona pucharami i medalami, najlepsi także nagrodami finansowymi.
W tym roku turniej z racji samego miejsca jego rozgrywania był wyjątkowy. Fakt rozgrywania meczów na boisku na którym rywalizują zawodnicy PKO Ekstraklasy, to wielkie przeżycie dla młodych sportowców. Nas jako współorganizatorów cieszy bardzo wizyta drużyn z Ukrainy, Słowacji i najdalszych zakątków Polski oraz bardzo dobry odbiór naszego przedsięwzięcia przez wszystkie goszczące u Mielcu drużyny. Przyjazd drużyny ze Lwowa i chwilowe oderwanie się od dramatu wojny zawodników Karpat Lwów. Możliwość spokojnego przespania przez nich dwóch nocy, to coś co zapadnie w pamięć na długo. W tym miejscu chciałbym poprosić w imieniu trenera Artura ze Lwowa o przekazanie na ich rzecz żywności z przedłużonym terminem ważności, szczegóły na naszej stronie www.pilkarskienadzieje.eu.
Chciałbym podziękować Prezydentowi Wiśniewskiemu i Pani Wiceprezydent Adrianie Miłoś za Patronat i wizytę na stadionie, Pani Dyrektor Mirosławie Gorazda za gościnę oraz Panu Wyszyńskiemu za cały wysiłek organizacyjny i sprawne przeprowadzenie tych małych mistrzostw
.” – komentuje wiceprezes APPN, Paweł Mrozik.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa