W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje Sport

Turniej Mieleckiego Gryfa

Do turnieju o Puchar Mieleckiego Gryfa zostało już tylko kilka dni! Do naszego miasta już w najbliższy weekend przyjedzie aż 28 zespołów, a to oznacza, że będzie to jeden z największych turniejów piłkarskich rozegranych w Mielcu.

Za organizację zawodów odpowiedzialni są Miasto Mielec, Akademia Piłkarska Piłkarskie Nadzieje, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji a także Turniej Smoka. Wydarzenie odbędzie się pod Patronatem Prezydenta Miasta Mielca Jacka Wiśniewskiego.

Wszystkie zespoły podzielone zostaną na cztery grupy, drużyny z grupy rozegrają mecze w systemie każdy z każdym. Jeden mecz potrwa 16 minut.

Turniej odbędzie się na obiektach Gryfu Mielec, do dyspozycji będą dwa boiska ze sztuczną murawą oraz jedno boisko trawiaste.

Na najlepsze drużyny czekają atrakcyjne nagrody – wycieczka do Niemiec, komplety toreb sportowych, vouchery na odzież sportową. Każdy zawodnik otrzyma pamiątkowy medal, a zespół statuetkę.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa