W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Galerie Historia Informacje Sport

Turniej o Puchar Wójta Gminy Tuszów Narodowy w 78 rocznicę śmierci generała Sikorskiego [FOTO]

4 lipca na korcie przy szkole podstawowej w Tuszowie Narodowym odbył się Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Wójta Gminy Tuszów Narodowy. Przed rozpoczęciem rozgrywek  wójt gminy Andrzej Głaz wraz z przewodniczącym Rady Gminy Waldemarem Maziarzem i dyrektor ZSP w Tuszowie Narodowym Małgorzatą Wieczerzak oraz przedstawiciele Stowarzyszenia Społeczno-Edukacyjnego „Orzeł Biały- Strzelec” złożyli kwiaty pod pomnikiem generała Sikorskiego, aby uczcić 78 rocznicę jego tragicznej śmierci. 

Następnie uczestnicy udali się na kort tenisowy, gdzie po krótkim powitaniu rozpoczęły się mecze turniejowe. Wzięli w nich udział zawodnicy z Mielca, Tuszowa Narodowego i Połańca. Zawody i Puchar Wójta Gminy Tuszów Narodowy  wygrał mielczanin  Jan Gręba który w finale pokonał Jacka Szwedo 6:4,2:6, 6:4, zaś trzecie miejsce zajął Tomasz Hyjek, który w małym finale wygrał z Łukaszem Łyganem 6:2, 6:2.

Organizatorami turnieju byli: Urząd Gminy Tuszów Narodowy, Stowarzyszenie Społeczno- Edukacyjne „Orzeł Biały- Strzelec”, Stowarzyszenie „Nowe Życie”, Grupa na Facebooku „To jest Mielec”, F4 Telewizja Mielec.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa