W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Galerie Imprezy masowe i koncerty Informacje Propozycje weekendowe Sport

Turniej piłki nożnej Mielec CUP 2021

VII Mielec CUP za nami! W turnieju wzięło udział ponad 30 drużyn z całego podkarpacia. Specjalnie dla dzieci tegoroczna edycja turnieju była poszerzona o turniej Mielec CUP Kids.

W ubiegły weekend 7-8 sierpnia odbyła się VII edycja turnieju piłki nożnej Mielec CUP organizowanego przez Fundację Młodych Liderów. Do turnieju zgłosiło się ponad 30 drużyn z całego podkarpacia.

W sobotnim turnieju Mielec CUP zmierzyło się ze sobą 20 drużyn. Po wielu zaciętych meczach i dogrywkach wygrała drużyna Vae Victus! Miejsce na podium wywalczyła również drużyna FC Bagiety zajmując drugie miejsce. Na miejscu trzecim stanęła drużyna KS Fusy!

W niedzielę odbył się turniej Mielec CUP Kids, w którym zmierzyło się ze sobą 12 drużyn. Bezkonkurencyjnie pierwsze miejsce zdobyła drużyna AP Wiki Sanok. Drugie miejsce zdobyła drużyna UKS SMS Stal Mielec, a na trzecim stopniu podium stanęła drużyna FA Nisko. W tym dniu zwycięskim drużynom nagrody rozdała sama wiceprezydent Mielca Pani Adriana Miłoś.

Podczas tegorocznego turnieju odbyły się również konkursy na najlepsze zawodnika, strzelca i bramkarza turnieju.

Cały projekt został objęty Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Mielca oraz współfinansowany ze środków Ministerstwa Kultury Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach programu Lider Animator realizowanego przez Fundację Sport Support.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Informacja magistratu w sprawie wycięcia wierzb na osiedlu Lotników [VIDEO]

Wiadomości Mielec

Koncert Kasi Moś na Bulwarach Gryfinów Mieleckich [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Korzenie i Kwiaty – Przywracanie Pamięci o Żołnierzach Niezłomnych – wręczenie nagród [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa