W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Materiały promocyjne

Twój dom w Mielcu [FOTO]

Dom to nie tylko cena, ale przede wszystkim jakość jego wykonania i funkcjonalność! Pamiętaj, że to najważniejsza inwestycja w Twoim życiu, a w naszej ofercie znajdziesz to,czego szukasz, czyli wysoki standard wykonania i dbałość o każdy szczegół.

Nasz dom jest wykonany z najwyższej jakości materiałów, z wykonaną elewacją, 20 cm styropian, tynk cienkowarstwowy w dwóch kolorach i deska dekoracyjna, okna w kolorze grafitowym, 3 szybowe, 6 komorowe, wykonane instalacje elektryczne i sanitarne, ogrzewanie podłogowe, geberity, grzejniki, piec gazowy, dom posiada bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń tj. 4 pokoje, każdy z wyjściem na balkon, na których wykonano żywicę oraz balustrady z nierdzewki z szybami bezpiecznymi, dwie łazienki, salon z miejscem na kominek i wyjściem na taras, połączony z jadalnią oraz kuchnią.

W pełni wyposażoną kotłownie oraz garaż z zainstalowaną bramą automatyczną na pilota. We wszystkich pomieszczeniach wykonane tynki oraz wylewki gotowe do prac wykończeniowych. Poddasze ocieplone wełną 15 cm, z możliwością adaptacji jako strych. Podjazd, opaska wokół budynku i przestronny taras ułożony z eleganckiej kostki brukowej, działka ogrodzona z 3 stron siatką stalową, przygotowano również instalacje do montażu domofonu i zasilenia bramy.

Ten komfortowy i nowoczesny dom znajduje się w doskonałej lokalizacji w uliczce z innymi nowymi domami jednorodzinnymi, oddalonej o 2,5 km od centrum Mielca, co zapewnia przy jednoczesnej bliskości miasta ciszę i spokój w życiu codziennym mieszkańców.

Więcej na:

https://www.otodom.pl/oferta/dom-w-zabudowie-blizniaczej-mielec-ID3Ev7u.html?fbclid=IwAR285M1zgydradMzzEEnV0xgWUytzgY8kBoaPvpMKbtTzBMZKCjaydcQZMQ

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Trendy w okularach korekcyjnych dla kobiet — co nosić w 2024 roku?

Wiadomości Mielec

Gotowi?? RUSZAMY! Pokaz kaskaderski!! [FOTO, VIDEO] 

Wiadomości Mielec

Oferta pracy

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa