W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Materiały promocyjne Wywiady

Ubezpieczeniowe wsparcie na lata

O tym jak zabezpieczyć finansową przyszłość swoją i swoich najbliższych i jak dołączyć do grona najlepszych ekspertów ds. ubezpieczeń i inwestycji – rozmawiamy z Wandą Jadach, agentem ubezpieczeniowym Avivy.

Zawód agenta ubezpieczeniowego to chyba bardzo odpowiedzialna praca?

Jak każda praca związana z zabezpieczeniem finansowej przyszłości innych ludzi. Z jednej strony to duża satysfakcja móc pomagać ludziom, a z drugiej strony duża odpowiedzialność. Moi Klienci muszą mieć pewność, że w razie nieszczęścia otrzymają wypłatę świadczenia z polisy.

Co decyduje o sukcesie w tym zawodzie?

Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Wierzę w swój sukces, rozwijam umiejętności, ale co najważniejsze – dbam o relacje z Klientami. Pierwsza wyciągam do nich rękę, oferuję swój czas i pomoc w niespodziewanych sytuacjach – po prostu kieruję się najlepszym interesem Klienta. Dzięki ubezpieczeniom wiele rodzin po śmierci najbliższej osoby może poradzić sobie finansowo, otrzymując pieniądze z polisy. Pomagamy też gromadzić kapitał z myślą o przyszłości dziecka. O tym, jak ważne są ubezpieczenia majątkowe, przypominają nam z kolei klęski żywiołowe, w których ludzie tracą niejednokrotnie dobytek całego życia.

W sprzedaży jakich ubezpieczeń Pani się specjalizuje?

Dbam o zabezpieczenie życia i zdrowia Klienta, a więc proponuję mu rozwiązania finansowe, które zabezpieczą jego i bliskich przed niespodziewanymi zdarzeniami losowymi, takimi jak choroba, wypadek, utrata zdolności do pracy. Wspieram również przedsiębiorców w doborze grupowych ubezpieczeń pracowników czy zabezpieczeniu majątku firmowego.

Klienci to doceniają? Trafiła Pani do czołówki światowej.

Tak. Dwa razy zostałam członkiem MDRT – stowarzyszenia zrzeszającego najlepszych doradców ubezpieczeniowych ma świecie. Członków stowarzyszenia wyróżniają ekspercka wiedza oraz znakomite umiejętności w obsłudze klienta. Stowarzyszenie posiada własny rygorystyczny kodeks etyki promujący najwyższe standardy jakości. Członkowie organizacji zobowiązują się działać z korzyścią zarówno dla społeczeństwa, jak i na rzecz jakości pośrednictwa usług finansowych.

Czy członkostwo w tym stowarzyszeniu otrzymuje się raz na całe życie?

Nie, jest o wiele trudniej. Co roku trzeba swoją postawą, wynikami sprzedażowymi i poziomem obsługi Klientów spełniać surowe kryteria. Jest bardzo niewielu doradców w Polsce, którym udaje się tego dokonać.

Czy mogę się do Pani zgłosić chcąc systematycznie oszczędzać lub inwestować z myślą o przyszłości?

Tak. Zaufało mi wiele osób. Mam pod opieką blisko 800 klientów indywidualnych oraz kilkadziesiąt ubezpieczeń grupowych. Zawsze działałam w ich interesie i pomagałam im wybrać najlepsze dostępne rozwiązania firmy Aviva.

Klienci zostają na lata?

Klienci wymagają dziś wiedzy i fachowej pomocy – tylko wtedy decydują się na długoletnią współpracę. Cenią też naszą firmę – Aviva, bo to duży i wiarygodny ubezpieczycie w Polsce i na świecie. W Polsce jesteśmy już 27 lat i w tym czasie zaufało nam ponad 3 miliony klientów. Moi klienci pochodzą głównie z województwa podkarpackiego. Mam swoje biuro w Mielcu. Serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych zabezpieczeniem finansowej przyszłości swojej i swych najbliższych.

Zapraszamy do kontaktu z Panią Wandą Jadach


tel. 504 609 489, e-mail [email protected].

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Krzysztof Węgrzyn solidnym kandydatem na Wójta Gminy Mielec

Wiadomości Mielec

PZL Mielec sprzedaje samochód pożarniczy: BARRACUDA 4×4

Wiadomości Mielec

Kamil Lis kandydat niezależny do Rady Miejskiej z Wasz Mielec

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa