W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Kultura i nauka

Uczeń Elektryka finalistą Ogólnopolskiej Olimpiady Elektrycznej i Elektronicznej

Bartosz Wnuk, uczeń czwartej klasy technikum teleinformatycznego w Zespole Szkół im. prof. J. Groszkowskiego, został finalistą XLVI Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej.

Finał olimpiady odbył się w dniach 23 – 24. 02. 2023r. w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im Stefana Banacha w Jarosławiu.

Tegoroczne rozgrywki odbyły się, podobnie jak poprzednie edycje, dwuetapowo: etap pierwszy w Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie – (3 lutego 2023 r.) – test pisemny w celu wyselekcjonowania najlepszych szesnastu zawodników w każdej grupie tematycznej; etap drugi w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im Stefana Banacha w Jarosławiu część praktyczna i finały.

Zdolny wychowanek Elektryka znalazł się w ścisłej dziesiątce najlepszych uczniów w dziedzinie teleinformatyki. Jako finalista ogólnopolskiej olimpiady otrzymał formalną obietnicę przyjęcia na dowolny kierunek Akademii Górniczo – Hutniczej oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Prace drogowe w Łączkach Brzeskich

Wiadomości Mielec

Mielecka Gwiazda Sportu będzie drugi raz na olimpiadzie

Wiadomości Mielec

Spędź wakacje z wojskiem

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa