W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Kultura i nauka

Uczennica Zespołu Szkół Ekonomicznych zwycięzcą ogólnopolskiego konkursu

Marzena Wąsik, uczennica 3bp (technik reklamy) z Zespołu Szkół Ekonomicznych im. bł. ks. Romana Sitki w Mielcu została zwycięzcą konkursu Wy:myśl Kwalifikację.

Konkurs został zorganizowany przez Instytut Badań Edukacyjnych.

Na konkurs wpłynęło 156 propozycji kwalifikacji dziecięcych i młodzieżowych z 76 szkół i placówek edukacyjnych. Z tego grona zakwalifikowano 91 propozycji kwalifikacji, spośród których wybrano 16 zwycięskich propozycji.
Zadanie konkursowe polegało na opracowaniu propozycji kwalifikacji dla dzieci i młodzieży w formie odznaki składającej się z opisu i znaku graficznego.

Proponowana kwalifikacja musiała zostać opisana w formie czynności, które powinna wykonać osoba zainteresowana potwierdzeniem umiejętności i uzyskaniem odznaki.
Do wygrania w konkursie było aż 16 kart podarunkowych o wartości 2 tys. złotych oraz udział w warsztatach Design Thinking, organizowanych przez Instytut Badań Edukacyjnych.

Celem warsztatów będzie wspólne, finalne opracowanie opisu odznaki konkursowej zgodnie ze standardem aplikacji Odznaka+.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Stal Mielec czy Stal Rzochów [FELIETON]

Wiadomości Mielec

26-latka straciła prawo jazdy za nadmierną prędkość

Wiadomości Mielec

Komunikat Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa