W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Kultura i nauka

Uczennica ZSE wyróżniona w policyjnym konkursie

Katarzyna Gajek z Zespołu Szkół Ekonomicznych w Mielcu Laureatką Wojewódzkiego Konkursu na mem „Świadomy cyberzagrożeń – bezpieczny w realu”.

Katarzyna Gajek z klasy 1c z Zespołu Szkół Ekonomicznych w Mielcu została laureatką w wojewódzkim konkursie „Świadomy cyberzagrożeń – bezpieczny w realu” organizowanego przez Komendę Wojewódzką Policji w Rzeszowie wraz z Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w Rzeszowie. Celem przedsięwzięcia było popularyzowanie wiedzy wśród młodzieży na temat zagrożeń w Internecie.
Jury miało trudny wybór, ponieważ na konkurs wpłynęło wiele znakomitych prac. Oceniający zwracali uwagę na różnorodność technik wykonania, wartość artystyczną, a przede wszystkim na przekaz – edukację i uwrażliwianie na właściwe zachowania w sieci oraz kształtowanie umiejętności i nawyków bezpiecznego korzystania z Internetu przez dzieci i młodzież.

Młodzi autorzy w oryginalny sposób prezentowali właściwe zachowania w niebezpiecznych sytuacjach oraz sposoby unikania zagrożeń, skupiając się na szeroko rozumianych cyberzagrożeniach, w szczególności na cyberuzależnieniach.
Jedną z prac wyróżnił podinsp. Marek Gołąb – Naczelnik Wydziału Łączności i Informatyki Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie. Wyróżnienie otrzymała Lena Szczukocka również z Zespołu Szkół Ekonomicznych w Mielcu.
Serdecznie gratulujemy Kasi i Lenie!
Opiekunami uczennic był p. Paweł Kułaga.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Spędź wakacje z wojskiem

Wiadomości Mielec

Tegoroczne święto Policji w Parku Oborskich [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Humanizacja zwierząt domowych: to moda czy norma?

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa