W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Informacje

Uczniowie SMS Stal Mielec i bicie rekordu czytelniczego

W dniu 21.10.2021 r. uczniowie SMS Stal Mielec wzięli udział w II MIĘDZYNARODOWEJ AKCJI BICIA REKORDU W CZYTANIU NA PRZERWIE.


Akcja ta realizowana jest w ramach Międzynarodowego Miesiąca Biblioteki Szkolnej oraz kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom”.
Zanim przystąpiono do akcji uczniowie wykonali gazetkę promującą czytelnictwo i rozwiesili plakaty informujące o tym wydarzeniu. „W dniu dzisiejszym na wszystkie przerwy zabieraliśmy ze sobą książki, które wypożyczyliśmy w naszej bibliotece lub przynieśliśmy z domu, a potem siadaliśmy wygodnie i czytaliśmy wybrane przez siebie książki.” -informuje uczeń klasy VII Nikodem Szady (reprezentant Podkarpacia w piłce nożnej i zawodnik AP Piłkarskie Nadzieje Mielec)
Celem akcji jest promocja czytelnictwa, zwrócenie uwagi na czytanie jako atrakcyjną formę spędzania czasu w szkole oraz zachęcania wszystkich do sięgania po książkę.


Klasami najbardziej zaangażowanymi w czytanie okazały się klasa VI, VII, VIII b oraz IA. Akcję zorganizowały Panie Renata Kaczmarczyk i Iwona Gawłowicz – nauczycielki języka polskiego.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Rośnie drzewo na cześć rodziny Ulmów

Wiadomości Mielec

Przez Tuszymę jechał 105 km/h

Wiadomości Mielec

Izby Pamięci i Tradycji w Radomyślu Wielkim

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa