W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Galerie Kultura i nauka

Uczniowie V LO oraz w SP8 uczestniczyli w projekcie edukacyjno – językowym w Anglia [FOTO]

W dniach od 3. do 10. marca uczniowie V LO oraz w SP8 w Mielcu uczestniczyli w projekcie edukacyjno – językowym w regionie East Anglia.

Organizatorem wyjazdu było Europejskie Centrum Młodzieży w Łodzi. Uczniowie wraz z opiekunami zwiedzili Londyn, Cambridge, Ipswich i Norwich, a także byli gośćmi dwóch szkół, w których mieli okazję nie tylko sprawdzić swoje umiejętności językowe, ale i brać udział w zajęciach lekcyjnych.

Podczas pobytu na wschodzie Anglii uczestnicy projektu wykonywali zadania językowe, które wymagały od nich rozmowy z mieszkańcami zwiedzanych miejscowości i szukania informacji o zabytkach. Ostatni dzień pobytu na Wyspach Brytyjskich upłynął nad morzem – w oceanarium w Great Yarmouth i w najdalej wysuniętym punkcie Zjednoczonego Królestwa – Ness Point w Lowestoft. Uczniowie wrócili do Polski bardzo zadowoleni, z mnóstwem miłych wspomnień i zmotywowani do dalszej nauki języka angielskiego.

Zobacz też...

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa