W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Galerie Informacje Kultura i nauka

Uczniowie Zespołu Szkół Budowlanych pasjonatami LSU [FOTO]

Młodzież z ZSB w Mielcu przystąpiła do nowatorskiego projektu Szkoła Liderów Samorządu Uczniowskiego.

Koordynatorkami przedsięwzięcia realizowanego w ZSB są: Karolina Zalińska i Karolina Bielatowicz., natomiast członków LSU jest dziesięciu. Celem grupy projektowej jest ukazanie, że mielecka „budowlanka” to szkoła przyjazna uczniom i otwarta na wszelkie pomysły młodzieży.

Pierwszym dużym projektem, który niebawem zostanie sfinalizowany będzie „Strefa ucznia”, która pozwoli uczniom wygodnie sobie usiąść , rozprostować nogi , odpocząć chwilę po wf-ie, w komfortowych warunkach powtórzyć materiał przed sprawdzianem czy kartkówką. W ramach działania członków  LSU odbył się niezwykle popularny „Dzień bez plecaka”, a także akcja „Kto przybrany nie pytany” z okazji pierwszego Dnia Wiosny. Uczniowie przeprowadzili także akcję charytatywną mającą na celu pomoc osobom z Ukrainy.

Niebawem na terenie ZSB odbędzie się uroczyste  otwarcie działalności LSU. Pomysłodawcą realizacji projektu w szkołach jest Fundacja Młodych Liderów każdego dnia pozwala młodym ludziom zdobywać nowe umiejętności i realizować projekty na skalę dotychczas im nieznaną.

 Należy podkreślić, iż Szkoła Liderów Samorządu Uczniowskiego może działać i rozwijać się dzięki przychylności pana dyrektora Stanisława Starzyka.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Makbet według rudzian

Wiadomości Mielec

Uczniowie na spływie kajakowym Wisłoką [FOTO]

Wiadomości Mielec

Sport w Mielcu – oczami dziecka [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa