W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Galerie Informacje Kultura i nauka

Uczniowie ZSB w konkursie wiedzy o Niemczech [FOTO]

25 marca br. w Zespole Szkół Budowlanych w Mielcu odbył się szkolny etap konkursu „Turbolandeskunde – wędrówka po krajach niemieckiego obszaru językowego”. 

Była to już VII edycja tego konkursu organizowana przez Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego – tym razem ukierunkowana na sprawdzenie ogólnej wiedzy o Niemczech.

O zwycięstwo w ZSB walczyło pięć zespołów, a każdy złożony był z trzech osób. Udział wzięli: z klasy 3TBp: Aleksandra Furgał, Wiktoria Szady i Kaudia Sokołowska; Patrycja Kruk, Karolina Gera i Hubert Mieszkalski; z klasy 1 TA: Mateusz Pomykała, Antoni Guzda i Kacper Jarosz; z klasy 2TA: Szymon Kiełb, Bartosz Bogdan i Michał Mikiera; Mateusz Matuszczak, Jakub Sowa i Dominik Zabrzeński.

Zwycięzcami VII edycji Turbolandeskunde zostali: Partycja Kruk, Karolina Gera i Hubert Mieszkalski. Uczniowie otrzymali nagrody z rąk dyrektora szkoły i będą reprezentować ją w kolejnym, regionalnym etapie konkursu. 

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa