W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Przestępstwa, skandale, afery

Ukradł hulajnogę, bo nigdy na niej nie jeździł

Policjanci odzyskali elektryczną hulajnogę, skradzioną kilka dni temu z ulicy Kusocińskiego w Mielcu. Sprawca kradzieży został zatrzymany i usłyszał zarzut. 30-letni podejrzany przyznał się do popełnienia przestępstwa i wyjaśnił okoliczności kradzieży. Odzyskana hulajnoga już trafiła do właściciela.

Do kradzieży doszło w poniedziałkowy wieczór. 17-latek zostawił hulajnogę na parkingu przyblokowym przy ulicy Kusocińskiego w Mielcu i na chwilę odjechał z kolegami na pobliską myjnię samochodową. Nastolatek szybko zorientował się, że zapomniał o hulajnodze i szybko wrócił w miejsce, gdzie pozostawił pojazd. Hulajnogi jednaj już nie było.

17-latek sam podjął próbę odnalezienia hulajnogi, a kiedy się to nie udało, za pośrednictwem rodziców zawiadomił o zdarzeniu Policję. Już kolejnego dnia funkcjonariusze ustalili i zatrzymali 30-letniego sprawcę kradzieży. Mężczyzna przyznał się do popełnienia przestępstwa, a przeprowadzone z podejrzanym czynności, pozwoliły odzyskać skradzioną hulajnogę. Wartość urządzenia wyceniono na 2,5 tys. złotych.

Podejrzany usłyszał zarzut kradzieży, a hulajnoga wróciła już do właściciela. Podczas przesłuchania mężczyzna wyjaśnił, że zabrał hulajnogę, ponieważ jeszcze nigdy nie jeździł na takiej i chciał spróbować.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa