W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Informacje

Ukradł maszynkę do golenia – brody są już passé ?

Zarzut włamania usłyszał 45-letni mężczyzna, który ukradł maszynkę do golenia o wartości 50 złotych. Podejrzany przebywając na terenie marketu wyciągnął maszynkę z sejfera zabezpieczającego. Zdarzenie zarejestrował sklepowy monitoring.


Policjanci interweniowali wobec mężczyzny, który ukradł golarkę z sejfera zabezpieczającego w jednym z marketów na terenie Mielca. Kiedy mężczyzna ponownie pojawił się w markecie, został rozpoznany przez pracowników, którzy na miejsce wezwali policję.

Funkcjonariusze w prowadzonym postępowaniu ustalili, że mężczyzna robiąc zakupy kilka dni wcześniej, zabrał sejfer zabezpieczający do przymierzalni i tam przełamując zabezpieczenia otworzył go. Zabrał z niego maszynkę do golenia i wyszedł ze sklepu, nie płacąc za nią.
Policjanci przedstawili podejrzanemu zarzut kradzieży z włamaniem. Mężczyzna przyznał się do kradzieży, jednak twierdził, że sejfer był już otwarty. Za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem.

 

 

images (15)

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Odpowie za posiadanie narkotyków

Wiadomości Mielec

Mistrzostwa Pierogowe w Górkach [FOTO]

Wiadomości Mielec

ZPiT „Chorzelowiacy” uświetnili swój jubileusz [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa