W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Przestępstwa, skandale, afery

Ukradł motorower, żeby sprzedawać części

Zarzut popełnienia przestępstwa usłyszał 26-latek, który ukradł motorower spod klatki schodowej bloku znajdującego się w centrum miasta. Policjanci ustalili i zatrzymali mężczyznę, który przyznał się do kradzieży. Za swój czyn odpowie przed sądem.

 


O kradzieży motoroweru Policję poinformował jego właściciel, którego w połowie maja zaskoczył brak jednośladu w miejscu, gdzie został zaparkowany. Zgłaszający wycenił wartość motoroweru na kwotę 1300 złotych. Funkcjonariusze przyjęli zgłoszenie i na podstawie uzyskanych informacji wytypowali podejrzanego.

 

W trakcie prowadzonych czynności ustalono, że mężczyzna może sprzedawać części pochodzące ze skradzionego skutera na portalu ogłoszeniowym.
Podczas przeszukania, w domu podejrzanego policjanci zabezpieczyli części pochodzące ze skradzionego jednośladu. Funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna po kradzieży  „rozebrał” motorower na części i sprzedawał je na portalu ogłoszeniowym. Kilka części udało mu się sprzedać, znaczną ilość odzyskali policjanci.

Policjanci zatrzymali 26-letniego mieszkańca Mielca i postawili mężczyźnie zarzut kradzieży. Podejrzany przyznał się do kradzieży. Za popełnione przestępstwo grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

 

419b4a611bcd2832dc9db7951a1ef536,640,0,0,0

 

Zobacz też...

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa