W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

Ukradł w sklepie perfumy bo jest biedny

Policjanci przedstawili zarzut kradzieży 29-letniemu mężczyźnie. Ujęty tuż po kradzieży przez obsługę sklepu, przyznał się do popełnienia przestępstwa i złożył wyjaśnienia. Za kradzież polskie prawo przewiduje karę pozbawienia wolności do 5 lat.

We wtorek policjanci interweniowali w drogerii na al. Niepodległości w Mielcu, gdzie obsługa sklepu ujęła sprawcę kradzieży. Jak ustalili policjanci, do kradzieży doszło we wtorek oraz dzień wcześniej. Obsługa sklepu rozpoznała mężczyznę, który ukradł w poniedziałek 2 perfumy. Kiedy mężczyzna ponownie pojawił się w sklepie, obsługa zamknęła drzwi, aby mężczyzna nie mógł wyjść i wezwała Policję.

Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę w policyjnym areszcie. 29-latek przyznał, że kradł, aby w ten sposób zdobyć pieniądze, ponieważ nie pracuje i nie ma gdzie mieszkać. Policjanci przedstawili podejrzanemu zarzut popełnienia przestępstwa. Mężczyzna przyznał się do kradzieży i złożył wyjaśnienia. Wobec 29-latka wszczęte zostanie postępowanie, które swój finał będzie miało w sądzie.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa