W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

Ukradł z altanki pilarkę tarczową, szlifierkę i zaniósł do lombardu

Wykonane czynności policyjne doprowadziły do ustalenia sprawcy włamania do altanki działkowej przy ulicy Dąbrowskiego w Mielcu i odzyskania przedmiotów pochodzących z kradzieży.

Łupem złodzieja padły narzędzia budowlane o wartości blisko 400 złotych. Zatrzymany, 23-letni sprawca usłyszał już zarzut włamania i przyznał się do popełnienia przestępstwa.

Funkcjonariusze pracowali nad ustaleniem sprawcy włamania do altanki działkowej, do którego doszło przy ulicy Dąbrowskiego w Mielcu, 24 listopada br. Sprawca ukradł z altanki między innymi pilarkę tarczową, szlifierkę oraz inne narzędzia, o łącznej wartości blisko 400 złotych.

Policjanci ustalili, że sprawcą włamania może być 23-letni mężczyzna. Funkcjonariusze zatrzymali młodego mieszkańca Mielca. Podczas czynności prowadzonych z zatrzymanym funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna wszedł do altanki, gdzie ładował sobie telefon. Następnie ukradł znajdujące się tam sprzęty i narzędzia. Skradzione przedmioty sprzedał kolejnego dnia w lombardzie.

Zatrzymany mężczyzna usłyszał zarzut włamania. Podejrzany przyznał się do popełnienia przestępstwa i złożył wyjaśnienia. Za kradzież z włamaniem polskie prawo przewiduje karę pozbawienia wolności do 10 lat.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Komunikat Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej

Wiadomości Mielec

Badanie Osteoporozy w Mielcu 22.07.2024

Wiadomości Mielec

Letnia Akademia Artystyczna [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa